Berese Krepash DSP

5,000 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Sipërfaqja e gatimit 25.4 cm
  • Mbulesa e sipërme prej çeliku inox
  • Veshje e qëndrueshme jo ngjitëse
  • I kontrolluar me termostat nxehtesie dhe ndezja e llampes kur te jete gati per pjekje
  • Dorezë bakeliti
  • Tensioni: 220-240V 50/60Hz
  • Fuqia:1600W
Kodi: K139-191 Kategoritë: , ,

Pergatit lehte vaktin tend te preferuar si nje specialist i vertete!

Me beresen e krepave  DSP  mund te pergatisni krepat me ane te formes se duhur, mund te hidhni brumin ne toster e cila e ben pjekjen ne pak minuta.

Toster per pergatitjen e krepave te shijshme

Shume i sigurte ne prekje

Dizajn modern i cili mund te lahet lehtesisht

Shume rezistent ndaj temperatures

Material shume cilesor

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Berese Krepash DSP”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu