Përshkrim

Nostalgji për fëmijërinë tuaj. Kënaqësi për fëmijët, tani mund të bëni pambuk sheqeri shumë lehtë në shtëpinë tuaj.

Pambukun tuaj të sheqerit mund ta përgatisni me karamele apo dhe sheqer normal.

Pastrim i thjeshtë – njësia çmontohet për pastrim të lehtë
Stabilitet shtesë – këmbët e kupës së thithjes mbajnë njësinë në vend dhe sigurojnë qëndrueshmëri shtesë gjatë përdorimit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Berese Pambuku sheqeri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products