10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Berese Pambuku sheqeri

2,790 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k151-71

Nostalgji për fëmijërinë tuaj. Kënaqësi për fëmijët, tani mund të bëni pambuk sheqeri shumë lehtë në shtëpinë tuaj.

Pambukun tuaj të sheqerit mund ta përgatisni me karamele apo dhe sheqer normal.

Pastrim i thjeshtë – njësia çmontohet për pastrim të lehtë
Stabilitet shtesë – këmbët e kupës së thithjes mbajnë njësinë në vend dhe sigurojnë qëndrueshmëri shtesë gjatë përdorimit

Be the first to review “Berese Pambuku sheqeri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu