Berese petullash

790 L990 L (-20%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

K86-116

SKU: K86-116 Categories: , Tag:

 E lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar Materiali i saj eshte plastik.

Pajisje qe eshte krijuar posaçerisht per te bere petulla.

Teper e thjeshte sa ju mund te beni dhe pancakes prej saj

Be the first to review “Berese petullash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

790 L990 L (-20%)

Add to Cart