Biciklete per femije 12″

15,500 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k62-122

Bicikleta per femije 12″ me Frozen dhe Minnie.
Biçikleta eshte e pajisur me një shporte dhe 2 rrota ndihmese.
Frena të perparme dhe te pasme, kornize çeliku me rrota 14 inç.
Drejtim dhe pedale me sistem te ndertuar me cilesine me te larte!

Be the first to review “Biciklete per femije 12″”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore

Biciklete per femije 12"

15,500 L

Add to Cart