Përshkrim

Bicikleta per femije 12″ me Frozen dhe Minnie.
Biçikleta eshte e pajisur me një shporte dhe 2 rrota ndihmese.
Frena të perparme dhe te pasme, kornize çeliku me rrota 14 inç.
Drejtim dhe pedale me sistem te ndertuar me cilesine me te larte!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Biciklete per femije 12″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products