Biciklete 12” per femije

4,490 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi: K101-61

 • Biciklete 12”
 • Goma llastiku me fryrje.
 • Me zile.
 • Paisur me frena para dhe pas.
 • Pedale te rehatshme dhe jo te reshqitshme.
 • Shala ( ulesja) mund te ulet dhe ngrihet ne lartesine qe juve ju duhet.
 • Skelet alumini.
 • E pershtatshme per femije nga 2 ne 4 vjec.
 • Me 2-rrota ndihmese.
Be the first to review “Biciklete 12” per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Vendor: Serxhio
 • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Biciklete 12'' per femije

4,490 L