Përshkrim

 

  • Goma llastiku me fryrje.
  • Me zile.
  • Paisur me frena para dhe pas.
  • Pedale te rehatshme dhe jo te reshqitshme.
  • Shala ( ulesja) mund te ulet dhe ngrihet ne lartesine qe juve ju duhet.
  • Skelet alumini.
  • E pershtatshme per femije nga 2.5 ne 6 vjec.
  • Me 2-rrota ndihmese.

Biciklete 12” — 6990 Lek

Biciklete 16” — 9990 Lek

Biciklete 18” — 10990 Lek

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Biciklete 14””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products