Binjakja e heshtur – S. K. Tremayne

1,000 L

Sold By: Serxhio

In stock

LB-371

Categories: ,

Kur njëra nga vajzat e tyre binjake identike, Lidia, vdes në një aksident, Engusi dhe Sara Murkrofi shpërngulen në një ishull të braktisur të Skocisë, me shpresën se do të mund të rindërtojnë jetën e tyre të shkatërruar. Por, kur fëmija që jeton, Kirsti, mëton se ata kishin ngatërruar identitetin e saj – që, në fakt, ajo ishte Lidia – bota e tyre bëhet copash. Ata e dinë se njëra prej vajzave ka vdekur. Por, a mund të jenë të sigurt se cila prej tyre? Një roman hipnotizues i paharrueshëm. Një histori ku asgjë nuk është siç duket dhe ku gjithçka që na jep siguri në jetë, mund të thyhet si një pasqyrë shumë e brishtë.

Be the first to review “Binjakja e heshtur – S. K. Tremayne”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.07 4.07 rating from 14 reviews

Menuja kryesore

Binjakja e heshtur - S. K. Tremayne

1,000 L

Add to Cart