Blender “Ariete Blendy 0575”

4,900 L6,000 L (-18%)

Sold By: Serxhio

In stock

k156-48

Categories: ,

Me funksionet e tij të shumta, ky blender është në gjendje të plotësojë nevojat tuaja,duke garantuar gjithashtu cilesi mjaft te mire.
Garancia: 2 vjet.

Blendy 575 është modeIi me i ri Ariete – një produkt shumefunksional dhe aleati kryesor i kuzhines tuaj.

Permasat e vogla e bejne ate mjaft praktik dhe te menaxhueshem,duke lejuar ta poziciononi kudo ne kuzhinen tuaj.

Fale aksesoreve te tij, ju mund te bluani erëza, kafe dhe te pergatisni koktejle, akullore, salca, smoothies etj.

Thikat specifike te kesaj pajisje mund te bluajne edhe akull!

Mekanizem mbyllje me siguri te dyfishte.

Fuqia 350 W.
Kapaciteti: 0.8L.
Materiali i thikave: inoks

Be the first to review “Blender “Ariete Blendy 0575””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Blender "Ariete Blendy 0575"

4,900 L6,000 L (-18%)

Add to Cart