Blender ariete drink ‘n’ go 572

4,990 L6,600 L (-24%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

K156-62

Për përgatitjen e smoothies me vitamina për të marrë me vete gjatë gjithë ditës, kudo që të jeni. Ai kombinon funksionin e vakumit me funksionin praktik “përgatisni dhe sillni me vete” produktin, të garantuar nga dy shishet pa pagesë BPA të pajisura me një kapak larg. Duke shtypur një buton të vetëm, do të jetë e mundur të hiqni ajrin nga shishja në mënyrë që të ngadalësoni procesin e oksidimit dhe për këtë arsye të ruani aromën e pijeve për më gjatë. Me katër bladat e çelikut inox ju gjithashtu mund të copëtoni akullin për të bërë kokteje të shkëlqyera.

Be the first to review “Blender ariete drink ‘n’ go 572”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Blender ariete drink 'n' go 572

4,990 L6,600 L (-24%)

Add to Cart