Blender Ariete Vintage 0568

6,490 

Sold By: Serxhio

In stock

k156-47

Categories: ,

Zbuloni mundësi të mahnitshme për të lehtësuar jetën e përditshme dhe,mbi të gjitha, pasuroni dietën tuaj me pije të ndryshme dhe të shëndetshme!

Blender i cilësisë premium, 500W fuqi për smoothie të shpejta dhe homogjene.
6 tehet prej inoksi janë perfekte për grirjen e akullit dhe përgatitjen e koktejeve dhe pijeve të ftohta.
2 nivele shpejtesie.
Kapaciteti i kontenierit: 1.5 litra.
Dimensionet: 14 x 18.5 x 38 centimetra.

Be the first to review “Blender Ariete Vintage 0568”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.00 4.00 rating from 2 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore

Blender Ariete Vintage 0568