Përshkrim

Zbuloni mundësi të mahnitshme për të lehtësuar jetën e përditshme dhe,mbi të gjitha, pasuroni dietën tuaj me pije të ndryshme dhe të shëndetshme!

Blender i cilësisë premium, 500W fuqi për smoothie të shpejta dhe homogjene.
6 tehet prej inoksi janë perfekte për grirjen e akullit dhe përgatitjen e koktejeve dhe pijeve të ftohta.
2 nivele shpejtesie.
Kapaciteti i kontenierit: 1.5 litra.
Dimensionet: 14 x 18.5 x 38 centimetra.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender Ariete Vintage 0568”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products