Përshkrim

 • Pregatisni salca nga me të ndyrshmet dhe koktejle të freskëta e plotë shije, salca per makarona, sorbeto dhe smoothie të freskët me fruta të ndryshme.
 • Thika kryq:
 • Thika kryq është e përshtatshem për prerjen, copëtimin dhe përzierjen e ushqime.
 • Gota e madhe dhe gota e vogel:
 • Gota e shkurtër është ideale për të pregatitur ushqime të shpejta.
 • Kapaku për mikrovale dhe kapaku me vrima:
 • Blenderi Magical vjen me dy kokatqë mund të përdoren për ngrohjen e ushimeve në mikrovale
 • Kapak hermetik që ruajnë freskinë
 • Kapaku hermetik ruan të freskëta ushqimet e pregatitura, dhe është i përshtatshme për të dy gotat edhe për gotën e gjatë dhe për gotën e shkurtër.
 1. 6-Gota
 2. 2 thika me 4 tehe dhe 6 tehe.
 3. 4-kapak.
 4. 4-Rrethore me ngjyra te ndryshme.
 5. 1-shtrydhese agrumesh

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Magical Bullet me 17 aksesore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products