Magical Bullet me 17 aksesore

4,000 L7,000 L (-43%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:BE-02 / kk-41

 • Pregatisni salca nga me të ndyrshmet dhe koktejle të freskëta e plotë shije, salca per makarona, sorbeto dhe smoothie të freskët me fruta të ndryshme.
 • Thika kryq:
 • Thika kryq është e përshtatshem për prerjen, copëtimin dhe përzierjen e ushqime.
 • Gota e madhe dhe gota e vogel:
 • Gota e shkurtër është ideale për të pregatitur ushqime të shpejta.
 • Kapaku për mikrovale dhe kapaku me vrima:
 • Blenderi Magical vjen me dy kokatqë mund të përdoren për ngrohjen e ushimeve në mikrovale
 • Kapak hermetik që ruajnë freskinë
 • Kapaku hermetik ruan të freskëta ushqimet e pregatitura, dhe është i përshtatshme për të dy gotat edhe për gotën e gjatë dhe për gotën e shkurtër.
 1. 6-Gota
 2. 2 thika me 4 tehe dhe 6 tehe.
 3. 4-kapak.
 4. 4-Rrethore me ngjyra te ndryshme.
 5. 1-shtrydhese agrumesh
Be the first to review “Magical Bullet me 17 aksesore”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Vendor: Serxhio
 • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

magical bullet

Magical Bullet me 17 aksesore

4,000 L7,000 L (-43%)

Add to Cart