Përshkrim

Blendi Metalik – pergatitesi me i ri nga Ariete. Pergatisni ne pak kohe smoothie,koktejle,supe dhe salca te ndryshme.Tashme ju mund te realizoni pergatitje mjaft profesionale edhe ne shtepi. Mjaft e lehte per t’u perdorur dhe pastruar.

Thika inoksi dhe kontenier prej xhami.
Fuqia: 300 W
Kapaciteti: 800 ml
Garanci 12 muaj

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender Metalik 561 Ariete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products