Blender Metalik 561 Ariete

5,290 L

Sold By: Serxhio

In stock

Categories: ,

Blendi Metalik – pergatitesi me i ri nga Ariete. Pergatisni ne pak kohe smoothie,koktejle,supe dhe salca te ndryshme.Tashme ju mund te realizoni pergatitje mjaft profesionale edhe ne shtepi. Mjaft e lehte per t’u perdorur dhe pastruar.

Thika inoksi dhe kontenier prej xhami.
Fuqia: 300 W
Kapaciteti: 800 ml
Garanci 12 muaj

Be the first to review “Blender Metalik 561 Ariete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Blender Metalik 561 Ariete

5,290 L

Add to Cart