Përshkrim

Pergatitni per përzierje përbërës për supa, smoothies, ushqim për fëmijë dhe një mori të recetave të tjera.

Tasi 1.5L

Thika prej çeliku

Me 2 nivele shpejtësie

 Fuqia 500W në ngarkesë maksimale.

Garancia 1 vit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Blender Rusell Hobbs 22250-56”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products