Pastrues për veshët Smart Swab

490 L1,990 L (-75%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

67 in stock

Mënyra e lehtë dhe e sigurt për të hequr dyllin e veshit!

  • Hiqni lehtësisht dyllin e veshit
  • Ndihmon në parandalimin e akumulimit të dyllit në vesh
  • Më të sigurt se kunjat e pambukut

Përfshin 1 dorezë dhe 16 koka njëpërdorimshe.

Kodi: kk-241 Category: Etiketa: ,

Smart Swab është paisje e re dhe inovative për veshët dhe mënyra më e mirë për të pastruar veshët tuaj në mënyrë komode dhe të sigurt. As Seen On TV, kunja inteligjente është e lehtë për t’u përdorur, thjesht vendoseni pastruesin e butë spiral të veshit, në veshin tuaj dhe rrotullojeni për heqjen e shpejtë dhe të lehtë të dyllit të veshit.

Shumë dyllë mund të krijojë siklet ose të shkaktojë infeksione, dhe tamponët e pambukut nuk janë bërë për të hyrë në veshin tuaj dhe mund të shkaktojnë lëndime! Sekreti i shtupës inteligjente është koka e butë, spirale, me brazdë, e krijuar për të kaluar distancën e përsosur në vesh pa shkaktuar dëme. Më pas, me një kthesë të thjeshtë, ngjitet në dyll dhe e nxjerr në mënyrë të sigurt! Dhe me këshillat tona të disponueshme dhe pa prekje, nuk ka qenë kurrë më e lehtë të pastroni veshin tuaj shpejt dhe rehat!

Përfshin 1 dorezë për tampon veshi, 16 koka njëpërdorimshe, kuti magazinimi.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pastrues për veshët Smart Swab”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Pastrues për veshët Smart Swab

490 L1,990 L (-75%)

Shto në Kasë