Përshkrim

Smart Swab është paisje e re dhe inovative për veshët dhe mënyra më e mirë për të pastruar veshët tuaj në mënyrë komode dhe të sigurt. As Seen On TV, kunja inteligjente është e lehtë për t’u përdorur, thjesht vendoseni pastruesin e butë spiral të veshit, në veshin tuaj dhe rrotullojeni për heqjen e shpejtë dhe të lehtë të dyllit të veshit.

Shumë dyllë mund të krijojë siklet ose të shkaktojë infeksione, dhe tamponët e pambukut nuk janë bërë për të hyrë në veshin tuaj dhe mund të shkaktojnë lëndime! Sekreti i shtupës inteligjente është koka e butë, spirale, me brazdë, e krijuar për të kaluar distancën e përsosur në vesh pa shkaktuar dëme. Më pas, me një kthesë të thjeshtë, ngjitet në dyll dhe e nxjerr në mënyrë të sigurt! Dhe me këshillat tona të disponueshme dhe pa prekje, nuk ka qenë kurrë më e lehtë të pastroni veshin tuaj shpejt dhe rehat!

Përfshin 1 dorezë për tampon veshi, 16 koka njëpërdorimshe, kuti magazinimi.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pastrues për veshët Smart Swab”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products