10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Strece dobesimi

990 L1,490 L (-34%)

Sold By: smart-shoppingtv

80 in stock

Humbisni peshë pa u munduar me ushtrime të rënda fizike

Streçet dobesimi me teknologji Nanoflex ju ndihmon të: humbisni peshë, ju ndihmon në hollimin e belit, barkut dhe kofshëve, rrit temperaturën e trupit.

Humbisni peshe 4 here me shpejt kur jeni duke ecur apo duke kryer ushtrime te ndryshme fizike në krahasim me veshjet e tjera.

Strecet janë të përshtatshme për tu përdorur çdo ditë.

Teknologjia Nanoflex rrit temperaturën e trupit dhe ju ndihmon të djerësisni sa më shumë gjatë kohës që jeni duke u stërvitur, ecur, vrapuar etj

Strecet qendrojne te thata gjate kohes qe ju digjni kalori.

Materiali Neotex eshte i bute dhe i lehte, keshtu qe ju do te keni mundesine te vishni ato si pantallona apo mund ti vishni poshte rrobave, strecet do te jene gjithmone te padukshme.

Be the first to review “Strece dobesimi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 5.00 5.00 rating from 2 reviews

Menu

990 L1,490 L (-34%)

Add to Cart