Bluze Slimming Lift per meshkuj

890 L2,000 L (-56%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:KK-182

Bluze Slimming Lift do t’ju reduktoje masen trupore qe mund te veshni cdo gje qe deshironi dhe te dukeni me bukur.

Visheni poshte rrobave dhe barku juaj do te zhduket.

Ju do të ndiheni rehat dhe të sigurt, dhe vishni rrobat qe aq shume i deshironi.

Korseja mbledh trupin dhe ben qendrimin drejt te shpines.

Vishni kemishat tuaja ne mbremje festive pa ju dukur shum barku.

Be the first to review “Bluze Slimming Lift per meshkuj”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Bluze Slimming Lift per meshkuj

890 L2,000 L (-56%)

Add to Cart