10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Boks me bluetooth

990 L1,490 L (-34%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:kk-34

Deri në 10 m

Koha e punës: 5 orë

Dimension: 60 * 60 * 60 mm

Pesha neto: 280 g

Fuqia: 3w

Frekuenca: 280HZ-16Khz

Signal-to-zhurma: 95dB

Kapaciteti i baterise: 600mAh

Average Rating

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

 1. 01

  by Enea

  Prsh pse sbeni transport?

  • by Shopping TV Support

   Pershendetje, ne bejme transport kudo ne Shqiperi dhe Kosove kundrejt nji pagese te vogel.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

990 L1,490 L (-34%)

Add to Cart