Përshkrim

Boks me Bluetooth AWEI.

Super cilesi ne Audio.

Rezistent ndaj ujit.

Suporton USB dhe TF karte.

Mikrofoni i integruar, i ndjeshëm i lartë.

Dizajni portativ, me shirit të varur, ju mund ta mbani atë jashtë ose kur udhëtoni.

Mund ta perdorni dhe si bateri te jashtme per te karikur celularin.

Specifikimet e përgjithshme
Marka: Awei
Model: Y280
Pesha 2000g
Kapaciteti i baterisë 4000mAh 3.7V
Mbështetja e kartës TF (maksimumi deri në 32GB)
Versioni Bluetooth V4.2
Transmetimi 10-12m
Fuqia dalëse 8W * 2

Koha e karikimit 4 orë
Koha e bisedës 14 orë
Koha e muzikës 12 orë

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth AWEI Y280”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products