Përshkrim

Boks me Bluetooth BS-119

Versioni Bluetooth: 4.2

Degjoni muzike me ane te nderlidhjes me bluetooth, Radio USB dhe TF karte.

Tensioni i ngarkimit: DC 5V

Kapaciteti i baterise 400mAh

Frekuenca e Radios FM: 87.5-108MHz

Fuqia e altoparlantëve: 3W

Madhësia e produktit: 100 * 100 * 40 mm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth BS-119”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products