Përshkrim

Boks me Bluetooth CH-M01

Ngjyra: E zezë

Degjoni muzike me ane te nderlidhjes me bluetooth, Radio USB dhe TF karte.

Modeli: CH-M01

Fuqia: 10 Watt

Pesha e produktit: 415 gr.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth CH-M01”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products