Përshkrim

Boks me Bluetooth Charge G13

Degjoni muzike me ane te nderlidhjes me bluetooth, Radio USB dhe TF karte.

Versioni Bluetooth: v4.1

Koha për t’u përdorur: 5 orë

Koha e tarifimit: 2 orë

Fuqia: 3W

Furnizimi me energji: 5V

Distanca e lidhjes: 10m

Frekuenca: 280HZ – 16KHZ

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth Charge G13”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products