Përshkrim

Boks me Bluetooth dhe drite LED AWEI L10.

Fuqia 2W

Versioni Bluetooth v4.2

Distanca e lidhjes deri në 10 metra ju lejon të luani muzikë nga distanca.

Drita USB LED

AWEI L10 ka dritat LED të mundësuar përmes një prizë USB ju mund ta përdorni atë për të lexuar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth dhe drite LED AWEI L10”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products