Përshkrim

Boks me bluetooth me altoparlantë të dyfishtë dhe bas të fuqishëm.

Mikrofon të integruar, qe ju siguron komunikim të qartë kur flisni ne celular.

Modeli DY 27.

Degjoni muzike duke bere lidhjen me Bluetooth, TF Card, USB, AUX, FM Radio.

Tensioni i ngarkimit DC 5V.

Fuqia 5W.

Kapaciteti i baterisë 2000mAh.

Permasat 16 * 8 * 7.6 cm.

Pesha 750g.

Distanca e transmetimit deri ne 10m.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth dhe Ore DY27”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products