Përshkrim

Boks me Bluetooth LED me ngjyra të ndryshme dhe me nje ze te qarte.

Kohëzgjatja e baterisë: deri në 12 orë

Frekuencës: 65Hz – 20kHz

Fuqia: 20 W

Bluetooth: Po

Permasat gjerësia: 9.2 cm * thellësia: 9.2 cm* lartësia: 22.3 cm

Me një baterinë të integruar që mundëson mbushjen deri në 12 orë.

Pulse 3 gjithashtu përmban një altoparlant të zhurmës dhe echo-anulimit për telefonata të qarta.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth JBL PULSE 3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products