Boks F6 me bluetooth dhe drite led

2,290 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: k86-54

Boks me bluetooth me drite led

 • Boksi me bluetooth është një altoparlant me drite led te cilit i nderrohet ngjyra ne varesi te muzikes qe ju vendosni.
 • Me nje stil unik.
 • Suporton karte memorje.  
 • Funksioni i hyrjes Audio (AUX).
 • Bateri litiumi të integruar me kapacitet të lartë.
 • Tensioni i ngarkimit: 5V 1A.
 •  Bateria e produktit: 3.7V.
 •  Distanca e transmetimit Bluetooth: më e madhe se 10 metra.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Boks F6 me bluetooth dhe drite led”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Boks me bluetooth

Boks F6 me bluetooth dhe drite led