Përshkrim

Boks me bluetooth me drite led

  • Boksi me bluetooth është një altoparlant me drite led te cilit i nderrohet ngjyra ne varesi te muzikes qe ju vendosni.
  • Me nje stil unik.
  • Suporton karte memorje.  
  • Funksioni i hyrjes Audio (AUX).
  • Bateri litiumi të integruar me kapacitet të lartë.
  • Tensioni i ngarkimit: 5V 1A.
  •  Bateria e produktit: 3.7V.
  •  Distanca e transmetimit Bluetooth: më e madhe se 10 metra.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks F6 me bluetooth dhe drite led”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products