Përshkrim

Boks me Bluetooth TG112 cilesi absolute ne Audio

Bluetooth4.1, FM, Portable, kartë TF, disk U

MP3, Radio, karta memorie TF dhe USB.

Madhësia e paketës: 21.0 * 13.0 * 13.0 cm

 

Boks me Bluetooth TG112 cilesi absolute ne Audio

Bluetooth4.1, FM, Portable, kartë TF, disk U

MP3, Radio, karta memorie TF dhe USB.

Madhësia e paketës: 21.0 * 13.0 * 13.0 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boks me Bluetooth TG112”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products