Përshkrim

Bokse Stereo me lidhje USB.

Nuk duhet të kufizoheni nga fishat tradicionale të korentit!

Boksi i bukur INTEX IT-356, furnizohet me korrent përmes një porte USB, e cila mund të lidhet ose me PC ose me Laptop. Përdor bokset 50mm për performancë të lartë dhe qartësi të shëndoshë, për një total prej 3×2 watts RMS.

Ky boks ka një çelës të posaçëm në kabllin qe e lidh me porten audion 3.5mm për të rregulluar volumin.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Boksa Intex IT-356”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products