Përshkrim

Brez dobesimi 2 ne 1 përfshin (Terapi ne te nxehtë + mbështetje).

Me teknologji me ngrohje dhe nxehtesise ben te mundur :
-permiresimin e qarkullimit te gjakut,
-nxehtësia do të ndihmojë në humbjen e peshës
-relaksimin e muskujve

Efekt masazhues qe largon dhimbjen dhe lodhjen, me 3 nivele kontrolli masazhi dhe nxehtesie.

E shkëlqyeshme për njerëzit që vuajnë nga dhimbje mesi, ishiatik, dhimbje nervore, artrit, dëmtime të indeve të buta.

Ideale per perdorim ne aktivitete te ndryshme si ecje, palester, gjate qendrimit ne pune ose kur jeni duke ngare makinen si dhe ne momente relaksi ne shtepi.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Brez per dobesim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products