Brez per dobesim

2,190 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k86-199

Category:

Brez dobesimi 2 ne 1 përfshin (Terapi ne te nxehtë + mbështetje).

Me teknologji me ngrohje dhe nxehtesise ben te mundur :
-permiresimin e qarkullimit te gjakut,
-nxehtësia do të ndihmojë në humbjen e peshës
-relaksimin e muskujve

Efekt masazhues qe largon dhimbjen dhe lodhjen, me 3 nivele kontrolli masazhi dhe nxehtesie.

E shkëlqyeshme për njerëzit që vuajnë nga dhimbje mesi, ishiatik, dhimbje nervore, artrit, dëmtime të indeve të buta.

Ideale per perdorim ne aktivitete te ndryshme si ecje, palester, gjate qendrimit ne pune ose kur jeni duke ngare makinen si dhe ne momente relaksi ne shtepi.

Be the first to review “Brez per dobesim”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu