Përshkrim

🛑Cader automatike kampingu ideale per te gjithe personat qe e dashurojne natyren.
🛑Cadra e kampingut automatike qe hapet per 3 sekonda dhe qendron gjate gjithe kohes e hapur. Kjo cader mund te montohet lehtesisht pasi procesi eshte shume i thjeshte.
🛑Cadra eshte e pajisur me 4 dritare te vogla te pajisura me rrjete qe lejojne ajrimin e ambjentit por ne te njejten kohe parandalojne insektet apo mushkonjat te depertojne ne brendesi te cadres.
🛑Material teper cilesor, eshte kunder ujit duke ju ofruar mbrojtje kur koha nuk eshte na favorin tuaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Cader Kampingu per 3 persona”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products