Cader Kampingu per 3 persona

3,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:k231-48

Category:

Pershkrimi

🛑Cader automatike kampingu ideale per te gjithe personat qe e dashurojne natyren.
🛑Cadra e kampingut automatike qe hapet per 3 sekonda dhe qendron gjate gjithe kohes e hapur. Kjo cader mund te montohet lehtesisht pasi procesi eshte shume i thjeshte.
🛑Cadra eshte e pajisur me 4 dritare te vogla te pajisura me rrjete qe lejojne ajrimin e ambjentit por ne te njejten kohe parandalojne insektet apo mushkonjat te depertojne ne brendesi te cadres.
🛑Material teper cilesor, eshte kunder ujit duke ju ofruar mbrojtje kur koha nuk eshte na favorin tuaj.

Reviews (0)

Be the first to review “Cader Kampingu per 3 persona”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.