Cante me panel diellor

4,490 L4,990 L (-10%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k231-4

Cante me panel diellor

 • Dizajni unik ne modë dhe gjthashtu siguron rehati të lartë.
 • Praktike për ta perdorur ne zyrë, shkollë etj.
 • Ngjyra: Gri.
 • Materiali: Rrobe e papershkueshme nga uji.
 • Materiali i brendshëm: Poliester.
 • Burimi i energjisë: Energjia diellore.
 • Tensioni i daljes: 6.6 (V)
 • Rryma e daljes: 1000 (mA)
 • Fuqia e baterisë: 6.6W
 • Madhësia e produktit: përafërsisht 320 * 100 * 440 mm.
Be the first to review “Cante me panel diellor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Vendor: Serxhio
 • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

4,490 L4,990 L (-10%)

Add to Cart