Cante shpine Joyroom JR-CY125

990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K13-293

Cante shpine qe hapet qe mbyllet lehte.

E lehte, e vogel dhe praktike.

Pesha 0.12g.

E përkryer për përdorim të përditshëm, udhëtime të rastit, kampe në natyrë, ecje, etj.

Modeli: JR-CY125

Materiali: poliestër i papërshkueshëm nga uji

Madhësia e shpalosur: 29 x 42 x 18cm

Madhësia e palosshme: 12 x 14 x 3cm

 

Be the first to review “Cante shpine Joyroom JR-CY125”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Cante shpine Joyroom JR-CY125

990 L