Çantë shumëfunksionale udhëtimi

1,090 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • E qëndrueshme dhe me shume xhepa
  • Madhësia: 64,5 cm X 26 cm
  • Materiali:Kanavacë dhe rrjete e papërshkueshme nga uji
  • Lehtë për t’u palosur ose varur
  • E përshtatshme si për shtepi ashtu edhe për udhetime
Kodi: K203-143 Kategoritë: , , ,

Çanta e ruajtjes shumëfunksionale e udhëtimit, siç sugjeron qartë emri, është një çantë magazinimi udhëtimi me cilësi premium që përmban shumë xhepa në të cilët mund të vendosni sendet tuaja si komplet kozmetikë, rroba, çantë rroje etj.
Çanta e ruajtjes shumëfunksionale e udhëtimit mund të paloset lehtësisht, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për asgjë.
Gjithçka që duhet të bëni është që fillimisht të vendosni të gjitha sendet tuaja dhe më pas të palosni çantën, kjo është e gjitha.
Për më shumë lehtësi; Çanta e ruajtjes shumëfunksionale e udhëtimit është krijuar nga pëlhura e papërshkueshme nga uji që parandalon hyrjen e lagështirës në çantë.
Kjo nuk është e gjitha pasi çanta e ruajtjes shumëfunksionale e udhëtimit përmban gjithashtu grepin që mund ta përdorni për ta varur çantën pothuajse në çdo vend.
Mjafton për të mbajtur të gjithë artikujt tuaj të nevojshëm kur udhëtoni ose jeni në punë.
Mbani celularin, çelësat, çantën, make-up dhe sendet e tjera thelbësore të organizuara dhe të arritshme

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Çantë shumëfunksionale udhëtimi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Çantë shumëfunksionale udhëtimi