Cante Termike GioStyle Caprice Beach 18 L

1,890 L

Shitur nga: ShoppingTV

9 in stock

Kodi:K142-13

Canta Caprice Beach është rasti i modës dhe i qëndrueshëm i plazhit i karakterizuar nga performanca e shkëlqyer termike falë izolimit me nje trashesi prej 6 mm të polietilenit

I përshtatshëm për ditë të gjata në ajër të hapur është edhe shoqëruesi ideal për pushimet në plazh.

Mban freskine deri ne 11 ore fala 2 pllaka ftohese.

 

E disponueshme në dy ngjyra të ndryshme: e gjelbër dhe blu.

Permasat: 41.5 × 20.5 × 25 cm

Kapaciteti 18 L

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Cante Termike GioStyle Caprice Beach 18 L”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Cante Termike GioStyle Caprice Beach 18 L