Cante Termike

890 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

9 in stock

Kodi: K208-17 Kategoritë: , Etiketa: ,
Mbani pijet apo ushqimet e freskëta
Çante me termus
E pajisur me zinxhir që asgje të mos derdhet
Brenda e veshur me alumin
Dhe jashtë me veshje të padepertueshme nga uji
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Cante Termike”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu