Përshkrim

Celular Leagoo D1

Madhesia e ekranit 1.77″

Me 2 karta SIM dhe Karte Memorie

Bateri qe zgjat deri ne 30 dite standby

Ram: 32 MB

Memoria e brendshme: 32 MB

Kapaciteti i baterise 1050 mAh

Rrjeti: 2G

Me bluetooth

Me radio

Me prozhektor

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Celular Leagoo D1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products