Përshkrim

Me 2 karta SIM dhe Karte Memorie

Madhesia e ekranit: 2.4 ”

Rezolucioni 240 * 320 pixel

Kamera: 1.3MP

RAM 32MB

Memorie: 32MB

Bateria: 1700mAh

Dimension: 124 * 52.65 * 13.7mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Celular Leagoo D2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products