Dekoder VIVAX IMAGO DVB-T2 154

2,990 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi:K01-686

Pershkrimi

Dekoder VIVAX DVD-T2, per te pare kanalet Dixhitale Tokesore pa pagese.

Te gjitha kanalet tokesore Shqiptare kane nisur procesin e dixhitalizimit dhe me marresin e vjeter te T elevizorit tuaj nuk do te shikoni transmetimet e tyre.

Dekoderi DVB-T2 Vivax mundeson qe duke e lidhur me nje antenet te thjeshte tokesore dhe me TV, ju te shikoni kanalet Dixhitale pa Pagese, pra mund te shikoni vetem ato kanale publike te cilat nuk eshte e nevojshme te paguash per t’i pare.

Mund te beni lidhjen me ane te fishes HDMI ose Scart me Televizorin

Cilesi transmetimi ne formatin Full HD.

Me porte USB

Reviews (2)

Average Rating

3.00

01
( 2 Reviews )
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
100%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Reviews For This Product

 1. by Asqeri

  Televizoret që janë model i vjeter pa krër para ose pas a mund ta perdorin këtë paisje?

 2. 01

  by Elion

  Pershendetje
  Jam nje perdorues i ketij aparat, desha te di cfare frekuebce apo setup duhet te perdor qe te shikoj top channel dhe vizion+?

  Ju falenderoj paraprakisht
  Elioni

Vendor Info

Vendor Information

 • Vendor: Serxhio
 • 4.07 4.07 rating from 14 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.