Dekorues per embelsira

890 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k86-198

Nje pajisje kaq e nevojshme per ju qe pelqeni te gatuani embelsira dhe ti shtoni argetim kuzhines suaj.

-Dekorues kremi ne forme shiringe per te zbukurar tortat dhe embelsirat.

-Material plastike.

-Vjen me 5 koka te ndryshme per dekorime sipas deshires.

-Kapacitet: 400 ml.

Be the first to review “Dekorues per embelsira”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu