Delikatesa – David Foenkinos

800 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: LB-24

Nr. faqesh: 194
Perktheu: Edmond Tupja
Viti i botimit: 2013

Categories: ,

“Nuk është kurrë e lehtë të kalosh nga vështrimi te biseda, nga sytë te fjalët”.
— D. Foenkinos —

Natalia dhe Fransuai janë çifti i përkryer dhe janë përsosmërisht të lumtur. Por kur Fransuai vdes papritur, pas shtatë vjetësh martese të bekuar, vejusha Natali ngre një kala rreth emocioneve të saj, ku askush nuk mund të hyjë më. Derisa kandidati më i paimagjinueshëm shfaqet…

Be the first to review “Delikatesa – David Foenkinos”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore

Delikatesa - David Foenkinos