Depilator 5 ne 1

1,990 L3,000 L (-34%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

Out of stock

Kodi: kk-283

A keni menduar qe mund te keni nje ndjesi mendafshi ne lekure e cila zgjat deri ne 4 jave? Jo vetem kaq! Mund ta pastroni fytyren 8 here me mire sesa pastrimi manual, masazhoni fytyren dhe te rrisni qarkullimin e gjakut, eleminoni lekuren e vdekur nga kembet dhe pjese te tjera te trupit. Te gjitha keto: VETEM ME NJE PAJISJE!

  • *Heq me rrenje te gjitha qimet, madje edhe ato te shkurtra deri ne 0.5mm.

 

  • *Redukton daljen e qimeve dhe i rrallon ato me kalimin e kohes dhe me perdorim te rregullt.

 

  • *Pastron fytyren nga papastertite dhe makeup, pastron thellesisht poret. Eshte nje zgjedhje fanatastike per te gjitha tipet e lekures.

 

  • *Masazhon dhe eksfolion fytyren duke relaksuar muskujt dhe rritur qarkullimin e gjakut, gje qe rrit prodhimin e kolagjenit ne lekure.

 

  • *Pastron dhe eleminon kallot dhe lekuren e vdekur pa irritime.

 

  • Paketimi perfshin 5 aksesore:

   1. 1. Koke depiluese me rrenje,

 

   1. 2. Koke prerese qimesh,

 

   1. 3. Furce pastruese per fytyren dhe qafen,

 

   1. 4. Masazhues fytyre,

 

   1. 5. Koke per eleminimin e kallove dhe karikuesin.

*Te gjitha kokat jane WATERPROOF, keshtu qe mund ta perdorni edhe ne dush.
*Karikohet per 8-10 ore dhe zgjat per nje perdorim 40-60 minuta.

Material HIPOALERGJIK: Pajisja eshte e TESTUAR & CERTIFIKUAR per tu perdorur nga personat me lekure te ndjeshme.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Depilator 5 ne 1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Vendor: smart-shoppingtv
 • Address:
 • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

1,990 L3,000 L (-34%)