10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Depilator Braun Silk Epil 1

3,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K89-15

Depilator Braun per kembe te lemuara per jave te tera ( 4 jave).

Heq edhe qimet me te vogla  0.5 mm dhe 2 mm madje edhe ne qendrim te pjerret.

Terheq qimet qe ne rrenje ne menyre te padhimbshme.

Ky depilim ka piskatore me sistemin e 20 prandaj ka efekt me nje kalim .

  • 12 volt përshtatës 

Garanci 6 muaj

https://www.youtube.com/watch?v=gRL_DtdLcwk

Be the first to review “Depilator Braun Silk Epil 1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Depilator Braun Silk Epil 1

Depilator Braun Silk Epil 1

3,990 L