Depilator me lazer Lescolton

14,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Per meshkuj dhe femra vjen super depilatori me lazer i cili ju sigurim depilim pa dhimbje ne 3.5 sekonda.

E testuar klinikisht pershtatet per 5 llojet e lekures me sistem per mbrojtjen e syve

Brenda nje muaji beni 6 senaca dhe do keni me pak se 82% qimesh ne trup

Perdoreni per trupin por jo ne fytyre.

Average Rating

5.00

03
( 4 Reviews )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 Reviews For This Product

 1. 03

  by Lidia

  Sa kushton ky ?

  • by shoppadmin

   Ky produkt kushton 14.000 leke ose 99 Euro. Eshte depilator me lazer dhe e ke me ulje keto dite.

 2. 03

  by Sabina

  Sa kushton tani? A esht akoma me ulje?

  • by ShoppingTV

   Momentalishte eshte ne oferte 14990 Lek nga 25,000 Lek qe ishte.

 3. 03

  by Faby

  A ka garanci?

  • by ShoppingTV

   Tre muaj garanci.

  • by shoppadmin

   Po ka garanci 3 muaj

 4. by Blerina

  prshd eshte akoma ky produkt ne shitje ?sa kushton ?

Vendor Information

 • Vendor: ShoppingTV
 • 4.52 4.52 rating from 54 reviews

Menuja kryesore

Depilator me lazer Lescolton

14,990 L

Add to Cart