10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Depilator Philips HP6420

3,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K01-691

Deshironi depilim te shpejte dhe xhentil pa dhimbje?

Depilatori Philips me 20 kapese rrotulluese terheq qimen nga rrenja pa e shtyre lekuren.

Koka e saj mund te lahet me uje pasi hiqet nga depilatori.

Terheq edhe qimet 0.5 mm.

Ka edhe nje furce te vogel per pastrim.

Perdorimi: Ne pjesen e perparme eshte butoni nga 0,1,2 per shpejtesine e pastrimit.

2 Vjet garanci

Be the first to review “Depilator Philips HP6420”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Depilator Philips HP6420

Depilator Philips HP6420

3,990 L