Përshkrim

Depilatori  ka gjithsej 24 piskatore per ti terhequr qimet nga rrenjet.

Garanton shpejtesi dhe aspak dhimbje gjate procesit.

Me koke te levizshme qe edhe mund te lahet.

Perdoreni edhe ne zona te ndjeshme dhe nuk do keni dhimbje.

Me dy nivele shpejtesie.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Depilator Rowenta Flower Edition EP2850F0”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products