10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Depilator Silk-Smooth me 4 koka

3,990 L

Sold By: ShoppingTV

4 in stock

Kodi: K81-53

Nje pajisje e krijuar per te hequr te gjitha qimet e padeshiruara ne menyren me eficente te bute te lehte dhe te shpejte.
Ky depilator vjen me disa pajisje:
1.Pajisja qe ndryshon qendrimin ne pershtatje me lekuren tuaj per te hequr qimen qe nga siperfaqja e lekures.Kjo pajisje perdoret nga fillestaret per ta filluar gradualisht procesin e depilimit.
2. Pajisja e dyte eshte me siperfaqe me te vogel te dhembezave rrotulluese te cilat e shkulin nga rrenja qimen.Ajo sherben per vajza te cilat jane ende ne fillimet e depilimit.
3. Pajisja e trete ka siperfaqe me te madhe te dhembezave duke bere te mundur shkuljen e nje sasie me te madhe te qimeve,pa harxhuar shume kohe.
4. Pajisja e katert sherben per te kryer lemimin e thembrave.
5. Pajisja e peste sherben per heqjen e qimeve te fytyres
Produkti shoqerohet me nje qese me xhel e cila futet ne ngrirje per 2 ore dhe perdoret per te ulur irritimin pas depilimit.

Ju keni mundesine tashme te jeni lehtesisht estetik!

Be the first to review “Depilator Silk-Smooth me 4 koka”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Depilator Silk-Smooth me 4 koka

3,990 L

Add to Cart