10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Depilator Yes

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:kk-07

YES – Nder depilatoret me te kerkuar te vitit.

Dermatologjikisht i aprovuar, produkti  eshte dora e fundit e teknologjise.

Eshte mjaft xhentil dhe i sigurt edhe per lekurat me te ndjeshme.

Ideal per heqjen e pushit te fytyres,qimet e bikinit,kraheve,per gjithe zonat intime.

Pershtatet per te gjitha llojet e lekurave,jep rezultate me nje kalim pa irritim dhe dhimbje.

Ka dy koka me sensor.

Average Rating

3.00

03
( 3 Reviews )
5 Star
33.33%
4 Star
0%
3 Star
33.33%
2 Star
0%
1 Star
33.33%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 Reviews For This Product

 1. 03

  by Joena

  Kjo makine i heq me rrenje qimet apo ka rolin e biges.
  Ps:A ka Garanci??

  • by ShoppingTV

   Ky produkt ka garanci dhe i pret qimet. Depilatore te tjere i heqin me rrenje por ky nuk ka aspak dhimbje dhe vlen edhe per fytyren apo pjese te tjera te ndjeshme te trupit.

 2. 03

  by ShoppingTV

  Ky produkt ju vjen me GARANCI 6 muaj.
  Kjo i pret qimet dhe eshte me sensor. Eshte edhe per qimet e tjera te trupit qe i pret.

  Ndersa depilatoret e tjere i shkulin.
  https://www.youtube.com/watch?v=usC9ChvDemY

 3. 03

  by Krisa

  Me falni ky eshte si pune brisku?

  • by ShoppingTV

   I pret qimet dhe nuk lejon irritimin e lekures.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu