Përshkrim

Depilatori ka 24 piskatore per largimin efektiv te qimeve edhe ne gjatesine 0.5 mm.

Me dy nivele shpejtesie. Aksesori i kokes eshte i persosur per depilimin e deshiruar,topat e masazhit ne koken e pajisjes e bejne procesin e depilimit relaksues dhe te kendshem.

+Koke e vecante per depilim preciz.

Per pastrim total koka e saj mund te lahet me uje.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “DEPILATOR ROWENTA FLOWER ELITE EP2832F0”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products