Detektor Parash AD-2138

1,690 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k151-66

Category:

Menyra me e sigurt per te zbuluar kartemonedhat false! MBRONI BIZNESIN dhe FINANCAT tuaja personale.

🛑Eleminoni totalisht qarkullimin e kartemonedhave false ne biznesin tuaj.
🛑Detektim i menjehershem dhe saktesi 100%.
🛑Llambë me drite blu fluoreshente UV 4W per dallimin e elementeve te sigurise.
🛑Permasat: 18 cm x 12cm x 12.5 cm.
🛑Me buton per fikje dhe ndezje.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

 1. by Eneo

  Pershendetje
  jam i interesuar per 1 detektor parash .
  Faleminderit.

  • by shoppadmin

   pershendetje, patjeter per te porositur ju lutem na shkruani ne rrjete sociale facebook: Shopping tv .al , ne instagram: shoppingtv_albania ne whatsapp +355 69 95 93 545 ose na telefononi.

Vendor Information

 • Vendor: Serxhio
 • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore