Detektor Parash AD-2138

1,690 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:k151-66

Category:

Menyra me e sigurt per te zbuluar kartemonedhat false! MBRONI BIZNESIN dhe FINANCAT tuaja personale.

🛑Eleminoni totalisht qarkullimin e kartemonedhave false ne biznesin tuaj.
🛑Detektim i menjehershem dhe saktesi 100%.
🛑Llambë me drite blu fluoreshente UV 4W per dallimin e elementeve te sigurise.
🛑Permasat: 18 cm x 12cm x 12.5 cm.
🛑Me buton per fikje dhe ndezje.

Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje Për Këtë Produkt

 1. by Eneo

  Pershendetje
  jam i interesuar per 1 detektor parash .
  Faleminderit.

  • by shoppadmin

   pershendetje, patjeter per te porositur ju lutem na shkruani ne rrjete sociale facebook: Shopping tv .al , ne instagram: shoppingtv_albania ne whatsapp +355 69 95 93 545 ose na telefononi.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu