10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Drita me panel diellor

2,290 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K133-82

Dritat vijne ne set 4 cope. Ne baze te karikimit gjate dites nga dielli arrin qe te ndricoje gjate mbremjes.

Lehtesisht te montueshme.

✔️Ndricojne nga 8-10 ore.
✔️Koha e ndricimit varet edhe nga kushtet atmosferike.
✔️Rezistente ndaj shiut dhe bores.

 

Be the first to review “Drita me panel diellor”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu