Drite LED Super Bright Switch 2 cope

990 L1,490 L (-34%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

    Drita perfekte e nates!

  • Montohet ne cdo siperfaqe nepermjet ngjitesit adeziv ose magnetit.
  • Nuk  kerkohen instalime elektrike.
  • Funksionon me bateri.
  • Ndricimi  200 Lumens.
  • Fuqia 3W

Ngjitës me heqje të menjëhershme, ngjitet në shumicën e sipërfaqeve.

Nuk kërkohet instalime elektrike, e sigurt për dhomën e fëmijëve dhe të rriturve

Për shtëpi, dollapë, korridore, papafingo, dollapë, nën dollap, dhomë mjetesh, dhomë lojërash për fëmijë, shkallë, kuzhina, banja, dhoma për fëmijë, dhoma gjumi për mysafirë, kasolle, garazh, dollapë, makina, emergjenca , shtretër spitalor.

E shkëlqyeshme për pacientët në një shtrat spitalor ose për të afërmit që janë të shtrirë në shtrat.

Ju nuk keni nevojë të pengoheni ose të pengoheni në errësirë ​​kur ngriheni nga shtrati.

I sigurt për dhomën e fëmijëve  ose për një çerdhe për fëmijë sepse nuk ka instalime elektrike

Funksionon me bateri për montim të lehtë

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Drite LED Super Bright Switch 2 cope”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Drite LED Super Bright Switch 2 cope

990 L1,490 L (-34%)

Shto në Kasë