Përshkrim

Ngjitës me heqje të menjëhershme, ngjitet në shumicën e sipërfaqeve.

Nuk kërkohet instalime elektrike, e sigurt për dhomën e fëmijëve dhe të rriturve

Për shtëpi, dollapë, korridore, papafingo, dollapë, nën dollap, dhomë mjetesh, dhomë lojërash për fëmijë, shkallë, kuzhina, banja, dhoma për fëmijë, dhoma gjumi për mysafirë, kasolle, garazh, dollapë, makina, emergjenca , shtretër spitalor.

E shkëlqyeshme për pacientët në një shtrat spitalor ose për të afërmit që janë të shtrirë në shtrat.

Ju nuk keni nevojë të pengoheni ose të pengoheni në errësirë ​​kur ngriheni nga shtrati.

I sigurt për dhomën e fëmijëve  ose për një çerdhe për fëmijë sepse nuk ka instalime elektrike

Funksionon me bateri për montim të lehtë

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Drite LED Super Bright Switch 2 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products